LIVI 6/24N/F

614750
Електродвигун для відкатних воріт вагою до 600 кг. Інтенсивність використання: до 22 циклів на годину. Можливе живлення від акумуляторів. Блок керування NET24N з регулюванням зусилля, швидкості, уповільнення при відкритті та закритті. Режим "хвіртка", система виявлення перешкод. Більше 90 параметрів, що настроюються. Цей продукт відповідає вимогам EN12453 та EN12445. Вбудована пам'ять на 100 пультів дистанційного керування. Можливе налаштування захисту від злому кодграберами.

Високоінтенсивний привід із розширеним набором функцій, можливість підключення сонячних батарей. Відсутність пластикових шестерень.

Відмінний сталевий редуктор на підшипниках. Мастило низькотемпературне до - 40С.

Увага: аксесуари не входять в комплект з двигуном і за необхідності їх можна замовити окремо у потрібній кількості. (Дивіться розділ рекомендованих товарів нижче)

100% Італія! 3 роки гарантія без обмежень.
Характеристики
Габаритні розміри
Гарантія та сервіс
Документація
Відеоогляд

Характеристики

Вага воріт (макс): 600 кг

Блок керування: NET24N

Напруга живлення (В): 230

Споживана потужність (Вт): 80

Сила тяги (Н): 210

Циклів на годину: 22

Циклів на добу: 60

Швидкість: 10 м/хв

Вага:: 12

Кінцеві вимикачі: Механічні

lwh: 187x259x354

Габаритні розміри

Гарантія та сервіс

У комплекті з приводом для воріт йде інструкція. Для налаштування цього електродвигуна потрібно виконати мінімум дві дії: прив’язати пульти керування до блоку керування та запрограмувати хід воріт, щоб блок керування запам’ятав ширину проїзду для коректної роботи.
Якщо під час самостійного монтажу у Вас виникнуть питання або складності - наш фахівець надасть Вам кваліфікаційну допомогу телефоном. Ми також здійснюємо шеф-монтаж автоматики DEA по всій Україні. З нашою консультацією налаштування електроприводу для воріт стає під силу навіть непідготовленій людині.

Гарантійний талон

До кожного проданого електроприводу для воріт ми докладаємо гарантійний талон, який повинен бути заповнений в момент продажу або монтажу. З цього часу ми гарантуємо справну роботу приводу протягом 3-х років.
Ми даємо один з найбільших гарантійних термінів, оскільки беззастережно впевнені в якості нашого продукту. Ми маємо власний склад запчастин для всієї лінійки пропонованих приводів. Це дозволяє виконувати ремонт, якщо такий знадобиться, в самі стислі терміни.
Але звертаємо Вашу увагу на те, що гарантія поширюється лише на електроприводи, які своєчасно проходять технічний огляд та обслуговування кваліфікованим технічним спеціалістом!

Відеоогляд

Може знадобитись
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон