KIT LIVI 9/24N/F

DEA
615850
Електродвигун для відкатних воріт вагою до 900 кг з сигнальною лампою, парою фотоелементів та двома 4-х канальними пультами дистанційного керування. Відмінний сталевий редуктор на підшипниках. Мастило низькотемпературне до - 40С.

Опції:
Регулювання швидкості, функція уповільнення при відкритті та закритті, двигун контролюється енкодером та фотоелементами, можливість налаштування більш 90 параметрів, з кінцевими вимикачами.
Вбудована пам’ять на 100 пультів дистанційного керування.

Комплектація:
Двигун з контролером - 1
Комплект фотоелементів Linear/XS - 1
Сигнальна лампа AURA 24 - 1
Пульт дистанційного керування 4-канальний - 2
Характеристики
Габаритні розміри
Гарантія та сервіс
Документація
Відеоогляд

Характеристики

Вага воріт (макс): 900 кг

Блок керування: NET24N

Вага з упаковкою: 12 кг

Живлення мотору: 24 V

Кінцеві вимикачі: Механічні

Максимальна тяга: 260 N

Циклів на годину: 18

Циклів на добу: 40

Швидкість: 10 м/хв

lwh: 187x259x354

Габаритні розміри

Гарантія та сервіс

У комплекті з приводом для воріт йде інструкція. Для налаштування цього електродвигуна потрібно виконати мінімум дві дії: прив’язати пульти керування до блоку керування та запрограмувати хід воріт, щоб блок керування запам’ятав ширину проїзду для коректної роботи.
Якщо під час самостійного монтажу у Вас виникнуть питання або складності - наш фахівець надасть Вам кваліфікаційну допомогу телефоном. Ми також здійснюємо шеф-монтаж автоматики DEA по всій Україні. З нашою консультацією налаштування електроприводу для воріт стає під силу навіть непідготовленій людині.

Гарантійний талон

До кожного проданого електроприводу для воріт ми докладаємо гарантійний талон, який повинен бути заповнений в момент продажу або монтажу. З цього часу ми гарантуємо справну роботу приводу протягом 3-х років.
Ми даємо один з найбільших гарантійних термінів, оскільки беззастережно впевнені в якості нашого продукту. Ми маємо власний склад запчастин для всієї лінійки пропонованих приводів. Це дозволяє виконувати ремонт, якщо такий знадобиться, в самі стислі терміни.
Але звертаємо Вашу увагу на те, що гарантія поширюється лише на електроприводи, які своєчасно проходять технічний огляд та обслуговування кваліфікованим технічним спеціалістом!

Відеоогляд

Може знадобитись
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон