KIT MAC/24NET/E

625667
Електродвигун для розпашних воріт вагою стулки до 200 кг та довжиною до 2 м. Інтенсивність використання: до 40 циклів на годину. Можливе живлення від акумуляторів. Блок керування NET24N з регулюванням зусилля, швидкості, уповільнення при відкритті та закритті. Режим "хвіртка", система виявлення перешкод. Більше 90 параметрів, що настроюються. Цей продукт відповідає вимогам EN12453 та EN12445. Вбудована пам'ять на 100 пультів дистанційного керування. Можливе налаштування захисту від злому кодграберами.

Високоінтенсивний привід із розширеним набором функцій, можливість підключення сонячних батарей. Відсутність пластикових шестерень.

Відмінний сталевий редуктор на підшипниках. Мастило низькотемпературне до - 40С.

Увага: аксесуари не входять в комплект з двигуном і за необхідності їх можна замовити окремо у потрібній кількості. (Дивіться розділ рекомендованих товарів нижче)

Комплектація:
Двигун - 2
Контролер NET24N - 1
Комплект фотоелементів Linear/XS - 1
Сигнальна лампа AURA N - 1
Пульт дистанційного керування 4-канальний - 2
Комплект механічних упорів MAC/FM - 2

100% Італія! 3 роки гарантія без обмежень.
Характеристики
Допустимі навантаження
Гарантія та сервіс
Документація
Відеоогляд

Характеристики

Вага створки (макс): 300 кг

Довжина створки (макс): 2 м

Блок керування: NET24N

Напруга живлення (В): 230

Споживана потужність (Вт): 60

Сила тяги (Н): 1000

Циклів на годину: 40

Циклів на добу: 90

Відкриття на 90°: 22 сек.

Вага:: 8,8 кг

Кінцеві вимикачі: Механічні упори

lwh: 797x110x168

Допустимі навантаження

Гарантія та сервіс

У комплекті з приводом для воріт йде інструкція. Для налаштування цього електродвигуна потрібно виконати мінімум дві дії: прив’язати пульти керування до блоку керування та запрограмувати хід воріт, щоб блок керування запам’ятав ширину проїзду для коректної роботи.
Якщо під час самостійного монтажу у Вас виникнуть питання або складності - наш фахівець надасть Вам кваліфікаційну допомогу телефоном. Ми також здійснюємо шеф-монтаж автоматики DEA по всій Україні. З нашою консультацією налаштування електроприводу для воріт стає під силу навіть непідготовленій людині.

Гарантійний талон

До кожного проданого електроприводу для воріт ми докладаємо гарантійний талон, який повинен бути заповнений в момент продажу або монтажу. З цього часу ми гарантуємо справну роботу приводу протягом 3-х років.
Ми даємо один з найбільших гарантійних термінів, оскільки беззастережно впевнені в якості нашого продукту. Ми маємо власний склад запчастин для всієї лінійки пропонованих приводів. Це дозволяє виконувати ремонт, якщо такий знадобиться, в самі стислі терміни.
Але звертаємо Вашу увагу на те, що гарантія поширюється лише на електроприводи, які своєчасно проходять технічний огляд та обслуговування кваліфікованим технічним спеціалістом!

Документація

Двигун MAC/24NET/E
Плата керування NET24N

Відеоогляд

Може знадобитись
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон