MAC24
DEA
310,00
Електроприводи для розпашних воріт, ширина створки до 3м вага до 600кг. Електроприводи, керовані від блоку NET24. Робоча напруга електроприводів - 24 вольта.
Можливість підключення акумуляторів для забезпечення працездатності автоматики в разі пропажі електрики.
Міцний алюмінієвий корпус. Механічні упори. Довгий термін служби.

Комплект для автоматизації розгорнутих воріт KIT MAC 24 NET поставляється набором упакованих елементів.

Блок управління NET 24 NC, в боксі з ABS пластику, зі ступенем захисту IP 55, з можливістю установки акумуляторів резервного живлення. Приймач радіокоманд на 100 пультів вже вбудований в блок управління;
2 x Комплекту кінцевих механічних упорів MAC / FM;

Вважається, що непрямим показником якості електроприводу воріт є його вага. Легкі пластмасові електроприводи як правило недовговічні, а ті що важче - "говорять" про те, що на комплектуючих виробник не економив і такі приводу мають більш надійну конструкцію. Вага "голого" електроприводу mac 24 становить 6 кг 785 грам, що приблизно на 50% більше ніж у більшості аналогічних моделей інших виробників, в тому числі і італійських. Чому така велика різниця і звідки вона з'являється? Це суцільнолитий металевий корпус і повноцінний потужний електродвигун і надійний редуктор, який не містить пластикових шестерень і валів.
Корпус електроприводу MAC 24 виконаний з високоміцного сплаву алюмінію, цинку, магнію і міді. Це найбільш міцний з широко відомих сплавів на основі алюмінію. Цей матеріал має досить великий корозійну стійкість. Сплав також має високу твердість і стійкий до руйнування при дуже високих навантаженнях.
Даний електропривод загрунтований методом катафорезу і додатково покритий високоустойчіви полімерної (порошковою) фарбою. Таке покриття дозволяє протистояти практично будь-яких несприятливих впливів зовнішнього середовища, таким як сніг, лід, град, дощ, а також впливу сольових розчинів і агресивних середовищ. Випробування протяжністю 100 годин в сольовому тумані показують неперевершену стійкість даного покриття.
На кожному електроприводі також розміщується наклейка із зазначенням дати виробництва, моделлю і серійним номером і короткими технічними характеристиками.
Всі мотори мають механізм розблокування, який закривається захисним ковпачком, що перешкоджає його обмерзання.
Для електричних підключень, в задній частині електроприводу розміщена пластикова кришка, поєднана з клемної колодкою. Для захисту від впливів зовнішнього середовища все підключаються дроти проходять через герметичні кабельні вводи.
Для кріплення MAC 24 до кронштейну стовпа воріт на корпусі передбачено три отвори, для того, щоб можна було вибрати найбільш оптимальне положення приводу щодо полотна воріт відповідно до монтажної схеми (див. Інструкцію дану модель).
Якщо пропала електрика і у вас не встановлені акумулятори резервного живлення, то в цьому немає нічого страшного. Беремо ключ розблокування з комплекту поставки, повертаємо захисний ковпачок, вставляємо ключ і повертаємо його на 180 градусів. Електропривод розблоковано і тепер стулку воріт можна безперешкодно переміщати вручну. Щоб перевести електропривод знову в автоматичний режим - поверніть ключ у зворотний бік на 180 градусів, витягніть його і не забудьте закрити захисний ковпачок.
Автоматика для розпашних воріт MAC 24 має надійне вухо кріплення до стовпа воріт, яке є монолітною деталлю корпусу. Завдяки цьому, зламати його практично нереально, на відміну від випадків, коли кріпильний елемент є окремою деталлю, а тим більше пластмасовою.

Даний продукт відповідає вимогам EN12453 і EN12445.
Гарантія 3 роки!!! (з дня монтажу)


Блок керування: NET24N

Живлення мотору: 24 V

Споживана потужність: 60 W

Циклів на годину: 40

Циклів на добу: 90

Робоча температура: -20 +50 °C

Час відкриття 90 °: 22 сек.

Вага з упаковкою: 8,8 кг

Призначення виробів: для розпашних воріт

lwh: 797x110x168

Weight: 8800g

Схожі товари
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон