STOPNET/L 6m

DEA
1210,00
Шлагбаум STOP NET / L зі стрілою завдовжки 6 метрів - є ефективним засобом для обмеження доступу автотранспорту на стоянки, що належать офісних приміщень, житлових будинків, організації платних парковок, а так же, для упорядкування заїзду автотранспортних засобів на території великих паркінгів з шириною проїзду до 6 -ти метрів. Як показує практика, промисловий дизайн даного шлагбаума ідеально вписується в будь-який навколишній простір.
Електромеханічний шлагбаум STOP NET / L оснащений найсучаснішим блоком управління NET230N, забезпечений датчиком, що захищає від роздавлювання (енкодер), а також приймачем радіокоманд, що працює на частоті 433 МГц. Є можливість регулювання швидкості робочого ходу, настройки уповільнення ходу при відкриванні та закриванні, а також, коригування більше 90! робочих параметрів, для ідеальної роботи шлагбаума на будь-якому об'єкті, із забезпеченням максимальної безпеки. Довжина стріли даної моделі - 6,4 метра. Інтенсивність роботи шлагбаума STOP NET / L - дуже висока, за рахунок застосування потужного електродвигуна з робочою напругою 230 вольт, вона становить 150 циклів на годину. Це означає, що даний механізм можна повністю відкривати і закривати кожні 13 секунд без додаткових перерв, що не дасть транспорту накопичуватися у проїзду. Говорячи коротко, шлагбаум STOP NET / L, виробництва DEA System - це справжній велетень в світі пристроїв обмеження проїзду, що складається з чистого металу і мощі! На зображенні нижче, ви можете бачити в масштабі співвідношення розмірів шлагбаума серії STOP NET / L і іншого широко розповсюдженого шлагбаума. Відразу кидається в очі той, де намагалися заощадити на всьому.
З основних переваг даної моделі можна не відзначити:
Сталеве надійне кріплення стріли
Новий вдосконалений держатель стріли шлагбаума STOP NET / L. Товщина даного кронштейна становить - 4,5 мм, довжина - 40 см. Кронштейн щільно поміщається в стрілу на 0,4 м, завдяки чому, стріла залишається рівною, без будь-яких перегинів довгі роки. Ви завжди можете бути впевнені, що стріла вашого шлагбаума не відвалиться від подуву вітру, що нерідко зустрічається у багатьох нечистих на руку виробників.
Нижче, на малюнку - кріплення стріли шлагбаума STOPNET / L, яке виконано з високовуглецевої оцинкованої сталі. Ви завжди можете бути впевнені в тому, що стріла вашого шлагбаума не відвалиться в самий невідповідний момент і не зашкодить майну і здоров'ю людей.
На наступному малюнку, ви бачите приклади кріплень стріл шлагбаумів деяких інших, широко представлених на нашому ринку виробників, з іншими варіантами кріплення, а також, результат нетривалої роботи таких «інженерних рішень».
Легким рухом руки - кріплення закривається декоративним елементом, який підкреслює міць і одночасно витонченість даного шлагбаума.
Розібравши редуктор шлагбаума STOP NET / L, ми не знайдемо деталей з дешевої китайської пластмаси, тендітною як фарфор, чим нерідко можуть «похвалитися» багато, в тому числі й імениті, виробники. Пластмасові шестерні - це відмінне рішення для дитячих іграшок. Але ситуація кардинально змінюється, якщо ви маєте справу з високоинтенсивним і швидкісним механізмом, що має важіль понад 6 метрів, і постійно працюють в несприятливому середовищі під великими навантаженнями.
На фото нижче - НЕ фрагменти «фільму жахів», а реальні фото «побачили і віджилих» редукторів шлагбаумів «Не DEA», що мають справу з пластмасовими деталями (яких на жаль на нашому ринку більшість), а в наслідок ... ось таку стружку замість шестерень.
Перед покупкою шлагбаума, ви завжди можете попросити продавця показати фотографії редуктора в розборі або запасні частини, і, якщо ви маєте справу з недобросовісними виробниками, які економлять на надійності, то, найімовірніше, вам відмовлять, оскільки пристрій більшості сучасних шлагбаумів більше нагадує дитячий пістолет , ніж серйозний промисловий механізм. На фото нижче редуктор шлагбаума STOP NET / L, з яким зі 100% -ою вірогідністю даної картини не відбудеться, тому що в ньому немає пластмасових деталей, а застосований тільки самий високоякісний метал! Маючи справу з шлагбаумом DEA STOP NET / L, ви можете бути впевнені, що він не вийде з ладу через рік з невеликим, і його редуктор чи не перетвориться в пластмасову труху. І продавець не буде розповідати вам казки, що ви самі винні, бо не робили щотижневе платне! техобслуговування. Наскільки нам відомо ця схема широко поширена і успішно застосовується в нашій країні. Не дайте себе обдурити!
Тумба шлагбаума STOP NET / L має високу жорсткість. На фотографіях нижче, ви можете самі побачити і переконатися в тому, що тумба STOP NET / L володіє ДУЖЕ серйозної міцністю за рахунок товщини металу, що підсилюють товстостінних елементів, а також, завдяки унікальній формі. Використання такої конструкції дає впевненість, що ваш шлагбаум НЕ згорнеться в «баранячий ріг», якщо його зачепить школяр на велосипеді, і його стіни не зігнуться від гучного розмови


Блок керування: NET230N

Живлення мотору: 220 V

Максимальне навантаження: 500 W

Циклів на годину: 150

Циклів на добу: 800

Робоча температура: -20 +50 °C

Час відкриття 90 °: 6,5 сек.

Вага з упаковкою: 81 кг

Ступінь захисту: IPX4

lwh: 6000x394x1288

Weight: 8100g

Схожі товари
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон