LIVI 403N

DEA
614702
289,00
Електродвигун для відкатних воріт LIVI 403N для воріт вагою до 400 кг, сміливо можна назвати однією з найкращих пропозицій на ринку автоматики для відкатних воріт.
За відносно невелику вартість Ви отримуєте двигун для воріт зі сталевим редуктором, потужний електродвигун, надійною та простою в налаштуванні платою керування. Виготовлено на великому промисловому підприємстві в Італії. Всі електродвигуни DEA завезені до України напряму з заводу в Італії та мають всі необхідні документи, що підтверджують їх походження та якість.
Це все дозволяє гарантувати справну роботу двигуна упродовж 3 років з моменту монтажу!
Мінімальний розрахунковий строк служби складає від 7 до 10 років, за умов дотримання умов експлуатації та своєчасного сервісного обслуговування!
Характеристики
Габаритні розміри
Гарантія та сервіс
Документація
Відео

Характеристики

Блок керування: 212E

Напруга живлення (В): 230

Споживана потужність (Вт): 320

Максимальне тягове зусилля (Н): 340

Конденсатор (Мф): 8

циклів на годину: 18

Максимальна швидкість (м/хв): 10

Вага:: 11кг

lwh: 187x259x354

Габаритні розміри

Гарантія та сервіс

У комплекті з приводом для воріт йде інструкція. Для налаштування цього електродвигуна потрібно виконати мінімум дві дії: прив’язати пульти керування до блоку керування та запрограмувати хід воріт, щоб блок керування запам’ятав ширину проїзду для коректної роботи.
Якщо під час самостійного монтажу у Вас виникнуть питання або складності - наш фахівець надасть Вам кваліфікаційну допомогу телефоном. Ми також здійснюємо шеф-монтаж автоматики DEA по всій Україні. З нашою консультацією налаштування електроприводу для воріт стає під силу навіть непідготовленій людині.

Гарантійний талон

До кожного проданого електроприводу для воріт ми докладаємо гарантійний талон, який повинен бути заповнений в момент продажу або монтажу. З цього часу ми гарантуємо справну роботу приводу протягом 3-х років. Якщо за цей період щось трапиться з Вашим електроприводом - витрати на запасні частини та виконання ремонтних робіт будемо нести ми.
Ми даємо один з найбільших гарантійних термінів, оскільки беззастережно впевнені в якості нашого продукту. Ми маємо власний склад запчастин для всієї лінійки пропонованих приводів. Це дозволяє виконувати ремонт, якщо такий знадобиться, в самі стислі терміни.
Але звертаємо Вашу увагу на те, що гарантія поширюється лише на електроприводи, які своєчасно проходять технічний огляд та обслуговування кваліфікованим технічним спеціалістом!

Відео

Може знадобитись
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон