PASS24NET/VR

DEA
740,00
Шлагбаум PASS 24 NET - універсальний при використанні в житлових зонах або невеликих парковках. Дизайн даного шлагбаума ідеально впишеться в будь-який простір. Електромеханічний шлагбаум оснащений блоком управління NET24N / С, а також має вбудований енкодер, що дає можливість налаштовувати більше 90! робочих параметрів, регулювати швидкість і уповільнення при відкритті та закритті, а також забезпечувати максимальну безпеку роботи шлагбаума. Довжина стріли даної моделі - 4,2 метра. Інтенсивність роботи шлагбаума PASS 24 - дуже висока, за рахунок застосування електродвигуна постійного струму з робочою напругою 24 вольта, вона становить 240 циклів на годину. Це означає, що даний механізм можна повністю відкривати і закривати кожні 15 секунд без додаткових перерв, тобто робота відбувається фактично в режимі нон-стоп.
З основних переваг можна відзначити:
По-перше: сталеве надійне кріплення стріли. На відміну від шлагбаумів інших виробників (в яких стрілу прикріплюють звичайними саморізами або використовують в якості матеріалу кріплення низькоякісний силумін), стріла шлагбаума PASS 24 NET надійно закріплена сталевим кронштейном (маскується декоративним кожухом), який надійно утримує стрілу і не ламається навіть при ударі по стрілі автомобілем. Під час експлуатації стріла залишається рівною, без будь-яких перегинів. Ви завжди можете бути впевнені, що стріла вашого шлагбаума не відвалиться від подуву вітру, що нерідко зустрічається у багатьох нечистих на руку виробників.
Зліва, на малюнку вище, ви бачите кріплення стріли автоматичного шлагбаума іншого виробника. Він зроблений з "порошку" і кріпиться на саморізи, схожі на ті, які продаються в "Дитячому Світі". Справа на зображенні - кріплення стріли шлагбаума PASS, воно виконано з високовуглецевої оцинкованої сталі. Яке міцніше? Відповідь очевидна навіть для школяра молодших класів.
По-друге: високошвидкісний (час повного відкриття становить 2,5 сек), що не дасть транспорту накопичуватися у проїзду. В даному ціновому діапазоні, за цим параметром, ми не знаємо конкурентів шлагбауму PASS 24 NET.
По-третє: ніяких дешевих пластмасових деталей в редукторі !!! Пластмасові шестерні - це дуже гарне рішення, якщо ви маєте справу з запальною іграшкової машинкою або настільним будильником. Але ситуація змінюється, якщо ви маєте справу з високоинтенсивним і швидкісним механізмом, що має важіль понад 4 метрів і постійно працюють в несприятливому середовищі під великими навантаженнями. Всі шестерні в редукторі шлагбаума PASS виконані зі сталі, а не з тендітною китайської пластмаси.
Подивіться самі і переконайтеся на прикладі, наведеному вище, в чому відмінність сталевий шестерні DEA від китайської пластмаси. На другому малюнку ви бачите редуктор з пластмасовою шестернею, від шлагбаума одного "іменитого" виробника. Цей шлагбаум пропрацював зовсім небагато, що не дуже дивно. Як бачите, шестерня такого механізму, вже після нетривалої роботи більше нагадує «Доширак». На першому малюнку ми бачимо розібраний редуктор шлагбаума PASS під час обслуговування, після трирічної експлуатації. На шестернях механізму не видно будь-якого відчутного зносу, і після заміни мастила даний редуктор пропрацює ще довгі роки, в той час як шлагбауми багатьох інших марок вже давно будуть на звалищі. У нашій практиці є безліч прикладів, коли шлагбауми серії PASS стоять на об'єктах понад 10 років без будь-якого серйозного обслуговування і не мають ніяких проблем в експлуатації.
Перед тим, як купити шлагбаум, ви можете попросити продавця показати фотографії редуктора в розборі або запасні частини, і, якщо ви маєте справу не з DEA, то, швидше за все, вам відмовлять, бо пристрій багатьох сучасних шлагбаумів більше нагадує дитячу брязкальце, ніж серйозний механізм. На фото вище, зліва, шестерня шлагбаума НЕ DЕА, праворуч - DEA.
По-четверте: висока жорсткість конструкції. На фото вище, ви бачите вид на шлагбаум PASS зверху зі знятою кришкою. Тумба PASS 24 NET має дуже серйозної міцністю за рахунок товщини металу, що підсилюють товстостінних елементів, а також завдяки унікальній формі. Використання такої конструкції дає впевненість, що ваш шлагбаум НЕ згорнеться в спіраль, якщо його зачепить школяр на велосипеді. У нашій практиці, були випадки ураження по тумбі вантажних автомобілів, тумба при цьому зберігала свою правильну геометрію.
По-п'яте: може бути лівостороннім або правостороннім, за рахунок можливості переустановлення балансування пружини як на ліву, так і на праву сторону.
По-шосте: не схильний до перегріву, високоінтенсівен і безпечний, завдяки застосуванню 24-х вольта електродвигуна постійного струму. Шлагбаум PASS 24 може повністю відкриватися і закриватися кожні 15 секунд і при цьому працювати надійно і без збоїв.
По-сьоме: має вбудований енкодер, наявність якого, забезпечує максимальну безпеку і плавність ходу стріли. Блок управління шлагбаумом NET24N протягом усього маневру контролі


Блок керування: NET24N

Живлення мотору: 24 V

Максимальне навантаження: 105 W

Циклів на годину: 240

Циклів на добу: 800

Робоча температура: -20 +50 °C

Час відкриття 90 °: 2,8 сек.

Вага з упаковкою: 41 кг

Ступінь захисту: IPX4

lwh: 4000x292x1162

Weight: 4100g

Схожі товари
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон